ATAPARK OPERA SARAYI

Benzersiz bir proje Ataşehirlilerle buluşuyor! İstanbul'un en büyük opera salonu Ataşehir'de inşa ediliyor!

Emekevler Bölgesi’nde inşa edeceğimiz ATAPARK’ın hemen bitişiğinde büyük bir kompleks inşa edeceğiz.
Binada opera, bale, tiyatro ve konser etkinliklerinin düzenlenebileceği 2500 kişilik büyük bir salon yer alacak. Aynı zamanda İstanbul’un en büyük opera salonu olma özelliğini taşıyan bina uluslararası etkinliklere sahne olacak. Ayrıca binada Büyük Önder Atatürk’ün annesinin ismini verdiğimiz bir evlendirme kompleksi de olacak. Aynı binada çocuklarımıza hizmet verecek bir de kreş yapacağız.


Evlendirme kompleksimizde 3 ayrı nikah salonu, gölet manzaralı kokteyl salonu, bekleme alanları ve
kafeteryalar bulunacak. Bitişiğindeki park ve içeresindeki göletle bütünleşecek olan evlendirme kompleksimiz, evlenecek çiftlere İstanbul’daki benzerlerinden çok farklı bir atmosfer sunacak. Öyle ki herkes Ataşehir’de mutluluğa ilk adımını atmak isteyecek.


 
Zübeyde Hanım Kreşi’nde ise Ataşehirli miniklerimizin bakımı en modern ve güvenli ortamda sağlanacak. Konusunda uzman öğretmenler bilgi ve sevgi ile miniklerimize yaşamın kapıları aralayacaklar. Kreş hemen yanında yer alan ATAPARK sayesinde miniklerimize yemyeşil bir dünya da sunacak. Toplam 11 bin m² inşaat alanına sahip ATAPARK Opera Sarayı’nda kapalı otopark ve yönetim ofisleri de yer alacak.